Republička smotra u Karavukovu

Republička smotra dečijeg narodnog stvaralaštva
„Pod istim nebom našeg doma“

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i ove školske 2015/2016. godine je u svom programu odobrilo Smotru narodnog dečijeg stvaralaštva koja se održala u Karavukovu po treći put.
Na Smotri su učestvovale škole iz: Kragujevca, Kule, Savinog Sela, Aranđelovca,Ečke, Donje Šatornje, Kikinde, Inđije, Subotice, Bečeja, Izvarice, Sombora, Knjaževca, Majura i Iriga.
Učenici ( njih 250 ) se takmičilo u literarnim i likovnim radovima kao i radionicama na temu „Stari zanati“.
Učenici drugog, četvrtog i petog razreda naše škole: Anja Antonijević, Bojana Krstić, Milica Pajić, Svetlana Antonijević, Vukašin Jovičić, Nikola Prodanović, Boris Karćaš, Marija Ćetojević, Tamara ćetojević, Jelena Babić, Mihaila Golušin, Ivana Spremić učestvovali su sa likovnim  i literarnim radovima, a njihovi mentori su bili nastavnica Majda Tomić i učiteljica Gordana Fodog.
Učenici iz Rivice su se predstavili radionicom licidera.
U kategoriji literarnih radova učenca drugog razreda iz Rivice Milica Pajić osvojila je treće mesto.
U kategoriji kolekcionarstva – stari trukovni vez - takođe je naša škola svojila treće mesto.
Veliku pomoć i podršku pružili su nam: Opština Irig, Jasmina Drobac, Vesna Atković, Turistička organizacija Opštine Irig, direktor SSŠ Tihomir Stojaković kao i naša direktorica Sanja Nikolić.