Nova tabla u našoj školi!

Povodom kraja kalendarske godine i Nove godine kao omiljenog dečijeg praznika i perioda poklanjanja, Učenički parlament naše škole odlučio je da nastavi prošlogodišnju akciju i pred kraj polugodišta organizuje prodajnu izložbu novogodišnjih čestitki.
Prodaja cestitki
S obzirom na izuzetno loše stanje školske table u kabinetu za hemiju odlučno je da sav prihod skupljen ovom prilikom iskoristimo za kupovinu ovog nastavnog sredstva i obradujemo kako nastavnicu Sanju Medić tako i sve učenike.
U akciji su učestvovali učenici od prvog do osmog razreda pod mentorstvom svojih učitelja i nastavnice likovne kulture Sanje Suba.
U organizaciji aktivnosti učestvovali su naši parlamentarci: predsednik Luka Krstić, zamenica predsednika Branislava Kovačević, članovi Marko Krstić, Irina Subotić, Tijana Stanković, Veljko Milošević, Jelena Stojanović, Aleksandra Stanić, Aleksandar Jojić, Gordana Jovanović, Biljana Drinić i Marina Vranjo sa koordinatorkom učeničkog parlamenta, nastavnicom srpskog jezika Majdom Tomić.

Za sada je skupljeno 15.500 dinara, a akcija se nastavlja i sutra u prostorijama škole.

Hvala svima koji su podržali našu akciju, kako učenicima, tako nastavnicima i građanima Iriga.

S lepšim pogledom na hemijske reakcije,
Učenički parlament
Prodaja cestitki2