Raspored prijema roditelja na individualne razgovore školske 2017/2018.godine

Razredna nastava

 

 

Odeljenjski starešina                     prepodnevna smena               poslepodnevna smena

 

Dragana Počuča Ivkov  I1                sreda 2. čas                                sreda 2. čas

Nevena Korošec    I2                      sreda 1. čas                                sreda 2. čas

Svetlana Jakovljević Duhonj  II1       petak 5. čas                                petak 5. čas

Zdenko Korošec II2                        petak 4. čas                                petak 4. čas

Marija Srdanović III1                      petak 5. čas                                petak 5. čas

Mirjana Tagliavia III2                      sreda 3. čas                                sreda 3. čas

Dragana Pušić IV1                          ponedeljak 2. čas                          ponedeljak 2. čas

Zorica Prokić Horvat IV2                 četvrtak 5.čas                              četvrak 5. čas (pretčas)

 

Predmetna nastava

 

Ana Spasojević V1                               petak 5. čas                               petak 5. čas

Branka Radmanović V2                     ponedeljak 3. čas                        ponedeljak 3. čas  

Sanja Suba VI1                              četvrtak 4.čas                            četvrtak 4. čas

Arijana Kolundžić VI2                       sreda 3. čas                               sreda 3. čas

Snežana Zečević VII1                      četvrtak 4. čas                          četvrtak 4. čas

Dagoslav Obradović VII2                   utorak 3. čas                             utorak 3. čas

Tatjana Polovina Veselinović VIII     petak 3. čas                              petak 3. čas

Maja Vuksanović VIII2                      sreda 2. čas                              sreda 2. čas

Ivana Čitlučanin VIII3                       četvrtak 4. čas                          četvrak 4.čas

 

Područne škole

 

Rivica              Ii  II3           Petak  od 9:30 do 11:00

Rivica              III3 i IV3          Petak  od 8:00 do 9:30

 

Neradin            I4 i IV4           Utorak  od 8:30 do 9:30     

Neradin            II4 i  III4         Utorak  od 9:30 do 10:30

 

Šatrinci            I5 i II5            Četvrtak  od 9:00 do10:00

Šatrinci            III5  i IV5        Četvrtak od 10:30 do 11:30

 

Krušedol           I6 i II6            Sreda od 10:00 do 10:45

Krušedol           III6 i IV6         Utorak od 8:30 do 9:15