VTPO održao radionicu o zanimanjima u IV razredu

Članovi Vršnjačkog tima za profesionalnu orijentaciju „Profi tigrovi“ su održali kreativnu radionicu o zanimanjima za učenike IV razreda. Na času je bilo vrlo zanimljivo, članovi VTPO su vrlo ozbiljno shvatili svoj zadatak i bili jako uspešni u realizaciji radionice, dok su četvrtaci bili veoma pažljivi, zainteresovani za aktivnosti i vrlo kreativni. Slike sa samog časa i krajnje produkte učeničkog rada postavljene na panou možete pogledati ovde. Radionice su realizovali sledeći učenici uz pomoć nastavnice Jelene Trboš:

1. ekipa: Sara Živković 7-1, Lea Kokir 7-2, Marko Bursać 7-3, Darko Spremić 7-3 – održali radionicu u odeljenju IV-2
2. ekipa: Vanja Duhonj 7-2 i Milica Bursać 7-3, održali radionicu u odeljenju IV-1.